DAKİK Program Dasidef Tuskon İletişim English Arapça Anasayfa

Dakik


tadapox buy canada

Doğu Anadolu İş Geliştirme Forumu

Küresel dünyada hızla yerini alan ve son yıllarda attığı adımlarla bölgesinde ve dünyada önemli bir ekonomik güç haline gelen Türkiye’mizin daha ileri bir noktaya ulaşması ve her bölgenin kendi üzerine düşeni yaparak bölgesini daha ileri ekonomik düzeye taşıması için, kuşkusuz hepimize önemli görevler düşmektedir.

DASİDEF, üyeleri arasındaki dayanışmayı iş ortaklığına dönüştürmeyi hedeflerken, diğer yandan da yatırımcı işadamlarını bölgemizdeki cazip sektörlerde yatırım yapmaya çağırmaktadır.

prednisolone cost DAKİK programları diğer programlardan farklı olarak yurt dışı pazarı hedeflemektedir.

Ülkemizin 500 Milyar Dolar’lık ihracat hedefini yakalamışı için bölgemizdeki potansiyellerinde harekete geçirilmesi gerekmektedir.

cialis oral jelly 20mg

Bu sektörlerde üretilen ürünler yapılacak olan DAKİK programında yurt dışından ve yurt içinden gelen işadamlarımızın beğenisine sunulacaktır. Yapılacak olan ikili iş görüşmeleri bölgemizin bu ülkeler ihracat yapmasını sağlayacak önemli faaliyetler olacaktır.

DASİDEF cialis 30 day free trial offer , somut olarak projelendirilmiş yatırım ve işbirliği fırsatlarını masaya yatırarak bölge ekonomisini daha ileri düzeye taşıma gayreti içerisindedir.

Neden Katılmalıyım?

Federasyonumuzun kuruluş misyonuna uygun olarak bölgemizden yaklaşık 250 yerel girişimci işadamını, Yurt dışından (Irak-Ürdün-Lübnan-Yemen)’den 75 girişimci ve sanayici işadamıyla buluşturmak amacıyla Erzurum’a davet ederek, karşılıklı ticaret ve işbirliği imkânı sunmaktadır.

Doğu Anadolu Kalkınma ve İşbirliği Köprüsüyle, bölgemizin kaynaklarının potansiyelinin proje ağırlıklı olarak tanıtılması, yeni yatırım alanlarının, yeni iş sahalarının ortaya çıkması ve bu vesileyle bölge insanına istihdam alanı oluşturmak ve bölgenin sosyo-ekonomik kalkınmasını sağlamayı hedeflenmektedir.

Doğu Anadolu İş Geliştirme Forumu Programının özel amacı ise Doğu Anadolu Bölgesinde üretilen ürünlerin hedef ülkelere pazarlanarak bölgenin ihracat kapasitesini artırmak ve bu vesile ile sınır ticaretini geliştirmektir.

Haberler | Duyurular | Fotoğraf Galerisi
 

Her Hakkı Saklıdır © 2014 DASİDEF

 
TUSKON Üyesidir.